Porady ślubne – dla tych, co szukają inspiracji (I atrakcji)

503

To zrozumiałe, że poszukiwanie atrakcji na ślub może być zadaniem dość czasochłonnym – w końcu trzeba się najpierw rozejrzeć, sprawdzić, czy znajdzie się na to czas oraz pieniądze, oraz czy przy okazji będzie możliwość na to, aby to zrealizować w dobie pandemii koronawirusa.

Bańki

Jeśli chcecie, aby wasze wesele było pełne niecodziennych atrakcji, to bańki mydlane zapewnią doskonałą rozrywkę na weselu. Tworzą absolutnie niepowtarzalną i niepowtarzalną atmosferę do zajęć. Idealnie sprawdzą się wypuszczone zaraz po wyjściu z kościoła, a na zdjęciach z uroczystości prezentują się znakomicie. Przy tej atrakcji warto współpracować z ekspertem, który wykorzysta agregaty bąbelkowe, aby jak najlepiej podkreślić wyjątkowość chwili. Możliwości pokazania bąbelków jest wiele, nie tylko po ślubie można pozwolić im się rozłożyć, ale także w trakcie wesela. Bąbelki doskonale komponują się z klimatem pierwszego tańca Pary Młodej dodając magii i niepowtarzalnych emocji.

Wypuszczanie motyli

To jedna z najmodniejszych atrakcji weselnych, która dopiero co niedawno dochodzi do nas z zachodu. Widok różnokolorowych motyli lecących w niebo wspaniale podkreślił wyjątkowość uroczystości i dostarczył niesamowitych efektów wizualnych. Aby był naprawdę atrakcyjny, musi natychmiast wypuścić dużą liczbę motyli. To bardzo luksusowa atrakcja i jest droga, szczególnie dla miłośników niezapomnianych wrażeń. Warto wspomnieć, że decydując się na wizytę w tej atrakcji, należy zamówić motyle minimum dwa miesiące przed planowaną uroczystością – nie mówiąc o tym, że taka atrakcja weselna jest w większości zarezerwowana dla okresów letnich, ponieważ nie ma mowy o tym, aby zimą pojawiły się motyle.

Profesjonalny fotograf

Ogromną zaletą dobrego fotografa jest to, że w odróżnieniu od amatora może zagwarantować Państwu dobrze wykonane zdjęcia ślubne. Najczęstszym powodem jest podpisanie odpowiedniej umowy z profesjonalistą, która może zagwarantować jakość zdjęcia. Oprócz doskonałego sprzętu, profesjonalny fotograf powinien mieć również wiedzę na temat używanego aparatu, jego ustawień oraz doświadczenie w wykonywaniu zdjęć ślubnych. Profesjonalni fotografowie mają również tę zaletę, że możemy zamówić zdjęcia poprzez profesjonalną obróbkę zdjęć, dzięki czemu będą wyglądać lepiej niż zwykli amatorzy.

Czekoladowa fontanna

To dość oryginalny pomysł na wesele, ponieważ fontanny pełne płynącej czekolady to ostatnio hit na imprezach. Nie da się ukryć, że raczej nie polecamy ich na wesela, gdzie znajduje się dużo starszych osób, ponieważ zbyt liberalne używanie może doprowadzić do powikłań zdrowotnych, a wszyscy wiemy, że na weselach większość osób po prostu przesadza. Możemy również zrobić taką zabawę na wesele, gdzie po kolei maczamy w czekoladzie dane owoce i po zawiązaniu oczu dajemy do spróbowania je wybranym uczestnikom. One za zadanie mają odgadnąć, co właśnie jadły.

5/5 - (2)