Inspiracje i porady weselne na rok 2021

577

Naturalnie wraz z zakończeniem roku 2020 żegnamy ten nieprzyjemny okres, pełen niekompetencji władz, niepewności, oraz desperacji związanej z rynkiem pracy – nie wspominając już o branży ślubnej. Oczywiście z góry wiemy, że następny rok będzie dla nas lepszy, dlatego też dziś przedstawimy wam najlepsze porady na sezon ślubny 2021!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście

Naturalnie przeniesienie swojego ślubu na lato 2021 to najlepszy pomysł, jaki może mieć zakochana para. Z jednego, prostego powodu – ponieważ śluby w tym roku w większości się nie odbyły, a jeśli nie przeniesiecie ślubu z tego roku na przyszły w najbliższym czasie – zabraknie dla was miejsc. W końcu trzeba liczyć się z faktem, że po pandemii koronawirusa, restauratorzy, fotografowie a nawet księża nie będą mieli czasu ani terminu, aby gdzieś was ,,wcisnąć” a ceny nadal będą dość wysokie – bo ,,covid”. Dlatego jeśli jeszcze nie przenosiliście tego terminu – zróbcie to teraz!

Rzut maseczkami do celu

A czemu by nie? Wydaje się to niezbyt ciekawą opcją, ale z drugiej strony przecież do tego czasu pokonamy pandemię, nie mówiąc o tym, że nie będziemy musieli już nosić tych przeklętych maseczek. Gra ta już jest bardzo popularna na zachodzie – polega mniej więcej na tym, że rozpalamy ognisko, bądź ustawiamy wiaderko z wodą – następnie zrolowanymi maseczkami ciskamy do celu. Kto trafi otrzymuje flaszkę. Kto nie trafi, musi wykonać jakieś zadanie, na przykład 10 pompek bądź wypić kieliszek. Wszystko zależy od wyobraźni, oraz kreatywności pary młodej.

Sprawdźcie, czy wasz fotograf nadal ma termin

Jeśli podpisaliście umowę z fotografem ślubnym – to warto jest się upewnić, czy wasz fotograf aby na pewno dotrzyma słowa oraz terminu waszego przełożonego ślubu. Zazwyczaj jeden telefon jest w stanie powiedzieć wam wiele, a w razie zerwania umowy możecie żądać zwrotu zaliczki, nie mówiąc już o tym, że pozostawia wam to również pole manewru aby znaleźć kolejnego, który podejmie się takiego ,,wyzwania”.

Roześlijcie ponownie zaproszenia

Naturalnie warto jest poinformować gości, kiedy odbędzie się wasza uroczystość – w szczególnym wypadku, że tak naprawdę pierwszy termin się nie odbył. Dlatego też warto jest zakupić kartki z zaproszeniami ślubnymi – następnie rozesłać je ponownie do osób, z którymi chcesz wspólnie spędzić te radosne chwile.

5/5 - (2)