Dlaczego nie warto aktualnie spędzać miesiąca miodowego za granicą?

542

Naturalnie samo wyprawienie ślubu dziś graniczy z cudem. W końcu nic w tym dziwnego, ale z drugiej strony warto jest pomyśleć o tym, gdzie można wyjechać na miesiąc miodowy. Współczujemy wam, że musicie w ogóle tak kombinować, no ale niestety – takie jest życie. Dlaczego więc nie warto wyjeżdżać za granicę na miesiąc miodowy?

Ograniczenia

Po pierwsze, ponieważ nadal panują restrykcję na loty. Po drugie – ponieważ ciężko jest ćwiczyć, kiedy w większości przypadków nie możemy się swobodnie poruszać po danym miejscu. W większości artykułów w Internecie znajduje się informacja, że niewielka ilość ćwiczeń fizycznych lub jej brak znacznie ograniczy naszą gotowość do seksu. Jeśli mówimy o drugiej stronie medalu (czyli przetrenowaniu), może to również prowadzić do przemęczenia – co znacznie ogranicza chęć zabawy z naszym partnerem. Dlatego – powinniśmy zwrócić uwagę na tzw. „Złoty środek” – (jest to przydatne nie tylko w sporcie, ale w każdej kategorii naszego życia, czy jest to trening, nasze ulubione hobby czy praca), wszyscy powinniśmy robić regularnie. Ćwicz – ale pamiętaj, aby nie przetrenować ciała – w końcu jest to mniej więcej tak samo jak z przygotowaniem ślubu – trzeba zachować umiar, no ale z drugiej strony jak tu nie iść na całość.

Pamiętaj o tym, że pogoda ma znaczenie

O ile wygląda to interesująco i nijak – wiele par zapomina o tym z podekscytowania. Każdy chce spędzić miesiąc miodowy w pięknym otoczeniu, ale o wiele łatwiej jest zrobić taki plan w piękny słoneczny dzień. Pamiętaj, aby sprawdzić prognozę pogody na ten miesiąc. Oczywiście wszyscy wiedzą, że prognoza pogody nie jest w 100% dokładna, ale zwiększy to Twoje szanse, aby miesiąc miodowy wyglądał dobrze – no i żebyście obaj się z niego cieszyli, a nie moknęli gdzieś pod hotelem.

Sprawdzaj źródła – czyli to gdzie możesz jechać

Ostatnio w mediach i Internecie pojawiło się wiele osób, które myślą, że znają „branżę turystyczną”. Oczywiście część z nich to osoby o wysokich kwalifikacjach z wyższym wykształceniem (np. Absolwenci turystyki), a ich sugestie należy naprawdę docenić. Dlatego czasami możesz spotkać ludzi, którzy nie rozumieją własnych wskazówek dotyczących podróżowania. Dlatego przed zastosowaniem rekomendacji powinniśmy najpierw sprawdzić, czy jest to osoba wykształcona w tym kierunku i czy nie podała nam fałszywych informacji. Powinniśmy również pamiętać, że nie powinniśmy nigdy otrzymywać nowych informacji na temat planowania naszego miesiąca miodowego z jednego źródła, ponieważ w ten sposób nasze podejście, gdzie możemy się wybrać, jest bardzo ograniczone.

5/5 - (2)