Co możesz zrobić, jeśli sukienka ślubna jest dla ciebie za mała?

571

Wiele pań przed ślubem łapie się na tym, że bardzo ciężko tak naprawdę im zmieścić się do swojej wymarzonej sukni ślubnej. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby mimo wszystko wyglądać naprawdę dobrze w tej jednej – jedynej sukience ślubnej?

Idź na dietę

Jeśli chcesz wyglądać bosko w swojej ślubnej sukience, to naturalnie musisz zadbać o swój organizm dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Chodzi nam mniej więcej o to, żeby tak naprawdę przeć do przodu. Można to ująć na przykładzie profesjonalnych sportowców. Najczęściej kończy się to na tym, że takowy sportowiec wstaje rano, je odpowiednio przygotowany posiłek – (samo zdrowie, owoce, warzywa i tak dalej) – następnie idzie ćwiczyć, później kolejny posiłek, sen – i tak w koło Macieju, aż się nie zestarzeje. Nie mówiąc już o tym, że w najczęściej to są średnio smaczne posiłki (sól jest w końcu niezdrowa) – dodatkowo jeszcze żadnych słodyczy, używek, czy też czasami nawet alkoholu. Większość osób które powtarza sobie ten stereotyp, może wrócić wieczorem po pracy, usiąść, zapalić, zjeść tłustego kotleta schabowego, odpalić papierosa, wypić lampkę wina – jednakże jeśli chcesz, aby twoja sukienka ślubna wyglądała na tobie naprawdę dobrze, to musisz z tego zrezygnować.

Zacznij ćwiczyć – ale nie przesadzaj

Nagłe zaczęcie ćwiczeń oraz przetrenowywanie się, nie prowadzi do niczego dobrego, a wręcz przeciwnie – możemy się zniechęcić do ćwiczeń jeszcze bardziej, dlatego też, jeśli chcemy zadbać o swoje ciało, powinniśmy zaczynać ćwiczyć regularnie, począwszy od rozgrzewki, a następnie robiąc tyle ćwiczeń, ile czujemy że możemy zrobić. Naturalnie, wiele osób mówi, że trzeba pchać swój organizm do granic możliwości, ale na samym początku nie jest to wskazane, z racji tego że nie znamy jeszcze tego ,,kopa endorfinowego” – które ćwiczenia nam dają.

Poproś o pomoc swojego wybranka

Proszenie drugiej połówki o pomoc w znalezieniu czasu na ćwiczenia, może być mieczem obosiecznym, dlatego też radzimy tutaj o ostrożność, z racji tego że namawianie nas do ćwiczeń, jeśli sami nie mamy odpowiedniej motywacji może przerodzić się w ,,ględzenie” – przez co jeszcze bardziej nie będziemy mieli ochoty na ćwiczenia. Rozpoczęcie ćwiczeń z partnerem również może być świetną opcją na uprawianie sportu, jednakże musimy być przedtem pewni, że nasz partner tego w stu procentach chce.

5/5 - (3)