Najpiękniejsze miejscówki na sesję ślubną w Polsce

468

Każda para młoda marzy, by mieć niezapomniane wspomnienia z dnia ślubu. Sesja ślubna zatrzyma te emocje i uczucia na zdjęciach. Miejsce na sesję ślubną warto wybrać z wyprzedzeniem. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście przedstawiamy Wam poradnik nowożeńców, w którym znajdziecie topowe miejsca w Warszawie i okolicach:

Siedlisko Malcanów

To miejsce już z nazwy jest sielskie. Różne odcienie zieleni dają przepiękne tło dla sesji ślubnej. W pobliżu lasów, jest to łatwe przejście z sesji ze dworkowej na leśną i pozwala odnaleźć różne wizje zarówno Pary Młodej jak i fotografa. Jest to również nielada gratka dla wielbicieli sztuki, bowiem malarstwa ludowego tutaj nie brakuje.

Park w Młochowie 

To nie tylko park, ale cały zespół pałacowo-parkowy. Znajdziemy tam ogromną przestrzeń z jeszcze większym potencjałem na sesję ślubną. Został zaprojektowany przez uznanego architekta Waleriana Kronenberga, a powstał na początku XIX wieku. Jest to kolejna propozycja dla wielbicieli natury. W parku znajduje się również niewielki lasek i jezioro. Sam pałac robi wrażenie, ma mnóstwo zdobień i podkreśla charakter otaczającej przyrody. 

Dworek Chopina w Żelazowej Woli 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś Preludium Deszczowego Chopina, to znaczy, że jeszcze nie byłeś w tym miejscu. Jego muzyka towarzyszy nam na każdym kroku, sprawiając, że nasze odczucia są spotęgowane. Sam dworek wydaje się być niepozornym, zaskakuje czystością i skłania do przemyśleń. Jest jak pusta kartka, na której piszemy naszą nową, wspólną historię. Znajdziemy tam dużo alejek i kamiennych schodków, a nad tym wszystkim szumi woda, która daje uczucie spokoju i relaksu. 

Pałac w Radziejowicach i Dwór Modrzewiowy

Pałac jest oddalony od Warszawy o 50km. Jest otoczony dawnymi terenami Puszczy Jaktorowskiej. Znajdziemy tam również Dwór Modrzewiowy , który jest położony obok Pałacu. Jego walory pozwalają na wykonanie bardzo romantycznych zdjęć. Cały kompleks możemy podzielić na dwie części: 

Część Pałacową- gdzie znajdziemy mnóstwo mostków i naturalnie rosnące rośliny wokół stawu.

Część Dworkowa- która ma ciekawą architekturę i przenosi nas zupełnie w inny świat. Jest tutaj też Oranżeria, która nawiązuje do nowoczesnych stodół. Jak widać, można tutaj zaaranżować mnóstwo zdjęć. 

Bez względu na to, gdzie zdecydujecie się na sesję ślubną, warto myśleć przede wszystkim o waszym komforcie. Musicie znaleźć miejsce, które najbardziej będzie z Wami współgrało i najpiękniej pokaże Wasze uczucie. W końcu taką sesję podobno ma się tylko raz w życiu, warto więc zadbać o odpowiednią aranżację, bo nie będzie możliwości poprawki. 

5/5 - (1)