Nieprzeciętne miejsca na wesele marzeń na Dolnym Śląsku

702

Chyba nie ma pary, która by nie chciała, by jej dzień śluby był wyjątkowy. Dlatego skrupulatnie planują każdy detal, wybierają najlepszego rozwiązania i starają się, by niczego nie pominąć. Jedną z ważniejszych kwestii jest oczywiście wybór miejsca na wesele i na tym zadaniu zawsze warto skupić się nieco bardziej. Mieszkańcy Dolnego Śląska mają ułatwione zadanie, ponieważ to właśnie tutaj czeka wiele miejsc, które idealnie będą nadawać się na przyjęcie weselne.

Pałace, stodoły, spichlerze, karczmy na wesele to tylko kilka przykładów tego, jakie niezwykłe sale weselne na Dolnym Śląsku mamy do dsypozcyji. Które miejsca są najpiękniejsze? Na których warto się skupić? Poniżej przedstawiamy kilka nieprzeciętnych miejsc. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Polna Zdrój

Planując kameralny ślub i wesele na około 50 osób, można wziąć pod uwagę Polną Zdrój. To siedlisko znajdujące się w miejscowości Wleń, które jest w stanie skraść serca nawet najbardziej wymagających osób. Siedlisko Polna Zdrój daje możliwość organizacji przyjęcia weselnego w niezwykłej architekturze. Wnętrza zostały zachowane w skandynawskiej bieli, które połączono z bielony drewnem krokwi, czy piaskowcem na ścianach.

Do dyspozycji gości pozostaje taras widokowy, sala taneczna, czy sala restauracyjna ze szklaną ścianą i widokiem na ogród. Do tego sauna fińska, z której można podziwiać Śnieżkę i okolicę…Coś pięknego… Siedlisko nie zapomniało także o najmłodszych, ponieważ oferuje domek na drzewie, czy liniową zjeżdżalnie, więc również dzieciaki nie będą miały powodów do narzekań. Polna Zdrój zachwyca swoim wyglądem i sprawia, że również można zapewnić sobie tutaj idealną scenerię na sesję ślubną w plenerze, więc to z pewnością miejsce warte uwagi.

Warsztat Food & Garden

Warsztat – Food & Garden to restauracja znajdująca się we Wrocławiu. Miejsce również jedyne w swoim rodzaju, ponieważ stoliki restauracyjne zlokalizowane są w budynku szklarni. Przy jej zadaszeniu znajdują się gęste pokłady przeplatających się winorośli i trzeba przyznać, że robi to wrażenie. Ogród w Warsztat – Food & Garden to miejsce idealne do wypoczynku, czy smakowania sezonowych dań, które przygotowywane są z własnych warzyw, owoców, czy ziół, które rosną w ogrodzie. Na pewno ta restauracja okaże się idealnym wyborem dla par, które planują ślub w kameralnym gronie, w szczególności w stylu loftowym.

Złoty Jar

Nieprzeciętnym miejscem na wesele może okazać się również Złoty Jar znajdujący się w sercu Gór Złotych. Będzie to idealny wybór dla osób, które szukają miejsca z dala od zgiełku miejskiego, czy korków. W Złotym Jarze do dyspozycji czeka nie tylko idealna na wesele karczma w Starej Kuźni, ale również apartamenty, więc można się tutaj zatrzymać.

Do tego można liczyć na liczne atrakcje w postaci lasertag, czy gry paintball. Poza tym Złoty Jar znajduje się w Górach Złotych, więc można udać się na wycieczkę do kopalni złota, czy nawet do parku techniki. Jakby tego było mało, to również warto wspomnieć, że Złoty Jar swoim gościom zapewnia możliwość organizacji grilla, więc faktycznie może to się okazać idealny wybór na przyjęcie weselne, jak również na ślub i wesele w plenerze na Dolnym Śląsku.

5/5 - (2)