Najlepsze atrakcje na wesele

554

Każda para marzy o tym, aby ich wesele było niezapomniane, a goście bawili się wyśmienicie. Pomóc w tym mogą nam liczne atrakcje i zabawy weselne. Ich prowadzenie wcale nie musi być trudne, a tym bardziej krępujące. Aby goście chętnie w nich uczestniczyli wystarczy odrobina kreatywności. Poznajcie kilka ciekawych propozycji.

​Postawcie na klasykę – kaczuszki

Kaczuszki to zabawa ślubna, którą zna chyba każdy. Pozwala ona na zintegrowanie się gości, przełamie pierwszy stres spowodowany wyjściem na parkiet oraz zagwarantuje dużo uśmiechu na twarzach gości. Zabawę tę znają najmłodsi jak również dorośli, stąd nie musimy się przejmować, że ktoś odmówi nam wyjścia na parkiet z tej przyczyny. Ostatecznie zobaczycie ogrom uśmiechów radości, który będzie spowodowany dobrą zabawą w niepozornym kółku.

​Zabawa z udziałem tylko pary młodej

Zabawa ta jest przyjemna do oglądania oraz może sprawić wiele radości. Parę młodą należy ustawić tak, aby nie mogli oni się widzieć, ani komunikować. Panu młodemu należy przygotować dwie kartki z napisami „ja” oraz „ona”, Pani młodej natomiast „ja” i „on”. Prowadzący zabawę (może to być wodzirej, bądź osoba wytypowana przez nowożeńców) zadawać będzie pytania pokroju „Kto pierwszy powiedział kocham cię?”, a para młoda w celu udzielenia odpowiedzi podniesie odpowiednią kartkę. Tematy pytań ograniczone są tylko wyobraźnią osoby, która je wymyśla. Do zabawnych sytuacji może dojść, kiedy odpowiedzi nowożeńców okażą się sprzeczne. Możecie wtedy dochodzić, które z nich nie mówi zgodnie z prawdą.

​Atrakcje dla najmłodszych

Planując wesele nie możemy zapominać o najmłodszych gościach naszej imprezy. Jeżeli dzieci są zajęte zabawą, to sami goście będą spokojniejsi oraz będą się lepiej bawić. Nie spowoduje to także u nich potrzeby wcześniejszego powrotu do domu ze względu na znudzone dziecko. Dlatego też na weselu z dziećmi nie powinno zabraknąć odpowiednich dla nich zajęć. Możecie pomyśleć o zatrudnieniu animatora, wypożyczenie atrakcji jak trampolina czy dmuchany zamek, bądź też zorganizowaniu odpowiednich dla nich pokazów. W ten sposób najmłodsi będą zajęci, a ich rodzicom pozostanie tylko czerpanie z wesela samych dobrych chwil.

​Pokazy barmańskie

Latające butelki, płomienie oraz mocne trunki to coś, co z pewnością zainteresuje większość gości na weselu. Barmanów na pokazy można wynająć oraz ustalić występ w określonym momencie wesela. Wyczyny, które przedstawią gościom spowodują ogromny podziw, lecz także pozwolą na spróbowanie nowych napojów. Krótko mówiąc – idealna opcja na każde wesele.

Źródło : https://eptimus.pl/

5/5 - (4)